У оквиру редовне наставе, Политехничка школа остварује наставне планове и програме за подручја рада саобраћај и електротехника.

У подручју рада саобраћај, осварујемо наставне планове и програме у образовним профилима техничар друмског саобраћаја (четворогодишње образовање) и возач моторних возила (трогодишње образовање.

У подручју рада електротехника, остварујемо наставне планове и програме у образовним профилима аутоелектричар, електроинсталатер и електромеханичар за термичке и расхладне уређаје (трогодишње образовање).

Радно време психолога:
– понедељак и петак 12-18 часова
– уторак, среда и четвртак – 9-15 часова

Радно време библиотеке:
– понедељак 12-18 часова
– среда 8:50-14:50 часова
– четвртак 10-16 часова
– петак 10-16 часова

  • 19.11.2018. – тромесечје
  • 31.01.2018. – полугодиште
  • 15.04.2019. – тромесечје
  • 24.05.2019. – крај године за матуранте
  • 31.05.2019. –  крај године за трећи степен
  • 21.06.2019. – крај године за ниже разреде

Преподневна смена:

  1. час / 08:00 – 08:45
  2. час / 08:50 – 09:35
  3. час / 09:40 – 10:25
    велики одмор
  4. час / 10:45 – 11:30
  5. час / 11:35 – 12:20
  6. час / 12:25 – 13:10
  7. час / 13:15 – 13:50

Поподневна смена:

  1. час / 14:00 – 14:45
  2. час / 14:50 – 15:35
  3. час / 15:40 – 16:25
    велики одмор
  4. час / 16:45 – 17:30
  5. час / 17:35 – 18:20
  6. час / 18:25 – 19:10
  7. час / 19:15 – 19:50

Преподневна смена:

  • I-1 / учионица број 26
  • I-2 / учионица број 28
  • I-3 / учионица број 16
  • I-4 / учионица број 18
  • I-5 / учионица број 19
  • II-1 / учионица број 23
  • II-2 / учионица број 17
  • IV-1 / учионица број 27
  • IV-2 / учионица број 29

Пoподневна смена:

  • II-3 / учионица број 29
  • II-4 / учионица број 16
  • II-5 / учионица број 27
  • III-1 / учионица број 23
  • III-2 / учионица број 17
  • III-3 / учионица број 28
  • III-4 / учионица број 18
  • III-5 / учионица број 19

Одељенске старешине у школској 2018/2019. години:

  • Лидија Чаловић (I-1)
  • Оливера Филиповић (I-2)
  • Никола Шојановић (I-3)
  • Владимир Милосављевић (I-4)
  • Владислава Стевић (I-5)
  • Ивана Вујчић (II-1)
  • Данијела Павић (II-2)
  • Јелена Миленковић (II-3)
  • Мирослав Станојевић (II-4)
  • Даница Максимовић (II-5)
  • Бранислав Стојановић (III-1)
  • Милица Обреновић (III-2)
  • Маја Кондић (III-3)
  • Тијана Глигоријевић (III-4)
  • Јелена Стевић (III-5)
  • Горан Тасић (IV-1)
  • Татјана Ранђеловић (IV-2)
Close Menu